E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Grey's Anatomy

In jos 
AutorMesaj
funky_angel

Data de inscriere : 13/04/2010

MesajSubiect: Grey's Anatomy   Sam Apr 17, 2010 3:44 pm

Este cel mai bun serial medical (chiar mai bun decat House MD) pentru ca nu se bazeaza numai pe diagnostice din ce in ce mai complicate, ci urmareste si viata personajelor si arata faptul ca, cel putin la ei, nu exista numai rivalitate...se nasc prietenii frumoase care se destrama, apoi iarasi devin puternice

Prima oara l-am vazut pe TVR1 (difuzau sezonul 3) si m-a atras instantaneu...de atunci sunt kind of Grey's Anatomy freak...aveam zile cand vedeam cate 12-13 episoade odata (mda...nu ar trebuit sa spun asta Embarassed )...si mai sunt si unii actori (barbati) care sunt super hot, la fel ca personajele pe care le interpreteaza:Derek Shepherd, Mark Sloan, Alex Karev si, de ce nu, George O'Malley(ultimul e genul de baiat sweet, prietenul fetelor)...astea sunt numele personajelor, nu ale actorilor Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Re: Grey's Anatomy   Sam Apr 24, 2010 6:21 pm

Este un serial genial.In dr House sunt prezentate diagnostice incredibile si e abundend in ironie si umor, in schimb, in Anatomia lui Grey, predomina sentimentele inspirate din realitate. Sunt niste situatii extrem de dificile si atat de naturale, incat, cred ac serialul raspunde multor intrebari ale miilor de oameni. M-a enervat putin excesul de relatii. Stiu ca exista persoane ca Sloan, dar la un moment dat au exagerat cu aventurile tuturor.
.Personajul meu preferat este Miranda Bailey, pt ca are o forta si o atitudine extrordinara, dar imi place si Grey datorita emotiilor pe care le are.
Ador concluziile de la sfarsit si modul in care sunt exprimate sentimentele si gandurile personajelor. Un film de nota 10.

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro

Grey's Anatomy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: I saw this.... :: Seriale-
Mergi direct la: