E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Seria Twilight

In jos 
AutorMesaj
funky_angel

Data de inscriere : 13/04/2010

MesajSubiect: Seria Twilight   Sam Apr 17, 2010 4:53 pm

sper sa nu ma omorati pentru asta Laughing
recunosc ca sunt o fana Twilight, dar numai a cartilor...nu sunt obsedata de personaje sau de actori
ceea ce imi place la aceasta serie este ideea in sine...sunt o fata a iubirilor care par imposibile, dar se termina cu bine...imi place si mai mult pentru ca e cu vampiri care pentru mine sunt niste fiinte foarte senzuale Cool
desi nu sunt obsedata de personaje, am si eu totusi unul preferat: Edward Cullen...imi place caracterul sau (este iubitul perfect) si faptul ca se dedica Bellei 100%
stiu ca este mania Twilight acum si ca nu sunt totusi niste carti foarte bine scrise, dar au prins la public, in special datorita ideii
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Mier Apr 21, 2010 4:51 pm

woww girl I LOVE YOU !!!!!
YEEE twilight:XX ador cartile:)) deci nu glumesc, nu ma dau mare, nam dc dar am citi cartile in eng fiecare de 2 ori si leam luat pe primele 3 in ro inca de 2 ori:)) daac am citit de ataea ori si inca imi place?
Smile) si eu il ado pe edward:X:X:X wahh:X:X ce nas da p un asemenea sot, nu conteaza sa fie vampir dar a fie:Very Happy:D:
Sus In jos
darlacat

Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 21
Localizare : Oradea.........mai e cazul sa scriu judet si tara? cine nu stie n-are decat sa pice le geografie :))

MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Dum Sept 26, 2010 1:18 pm

si mie mia placut mult twilight dar cartea a 4-a a fost superba......te-a tinut in suspans si a fost foarte interesanta. ceea ce am observat a fost ca edward era atat de dedicat bellei incat ar fi lasat-o libera. ceea ce nu mia placut a fost atitudinea bellei care incepea sa-si bata joc de edward si jacob prin ce a facut atunci cand a aflat ca e insarcinata.
Sus In jos
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Mier Oct 26, 2011 1:32 am

:-( daa...dar o faea pentru bebe mic a ei. Cred ca lucrurile astea nu le afli decat cand esti in situatia de mama, la inceput si mie mi sa parut un pic ticaloasa, dar dupa gandindu-ma ca poate eu as fi in locul ei. Pai....as sfasia si as rupe toti vampiri si varcolaci....si pe tacsu chiar!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Seria Twilight   

Sus In jos

Seria Twilight
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Biblioteca :: Carti de dragoste-
Mergi direct la: