E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P

In jos 
AutorMesaj
Zyspar

Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Terra

MesajSubiect: Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P   Vin Apr 23, 2010 7:22 pm

Numele meu este Zyspar, sunt din Bucuresti si am 21 de ani, sunt o enigma a zodiacului avand in vedere ca sunt nascuta la 00:00, reprezentand 3/4 zodia fecioara si 1/4 zodia leu, deci sunt intr-o ureche.

In rest despre mine nu prea este nimic interesant. Urasc persoanele ipocrite si cu ifose de miss univers sau lucruri asemanatoare. Urasc persoanele ce vorbesc in necunostinta de cauza, cele ce nu stiu pe ce pamant traiesc dar totusi ele intra in diverse discutii doar de dragul de a o face.

Bun, acum sa nu mai fiu rea Razz

Imi plac persoanele cu simtul umorului bine dezvoltat, cele ce tin la gluma si in primul rand, persoanele cu un anumit dozaj de cultura. In special imi plac persoanele sincere. Intotdeauna am fost de parere ca indiferent cat este de dureros adevarul el trebuie spus, fie pe un ton dragut fie printr-un repros. Nu ma deranjeaza atata timp cat imi este pus la punc comportamentul scandalor sau iresponsabil.

Imi place muzica rock, dance, disco, electronic, de obicei mai tot ce iti face trupul sa vibreze, dar nu pot spune ca imi displac melodiile lente.
Sunt o romantica inascuta.

Imi place foarte mult sa citesc. Intr-o biblioteca ma simt ca in paradis.
Imi place deasemenea sa scriu, chiar daca uneori doar chestii pe care ole inteleg doar eu... dar totusi... Razz (sa nu ma criticati ca va mananc).

Cam atatea despre mine si sper sa nu fi facut o impresie de extraterestru fara mila ce vrea sa distruga pamantul.

Multumesc mult lui star pentru invitatie si o zi placuta tuturor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Re: Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P   Vin Apr 23, 2010 11:07 pm

Well...bine ai venit! Imi place mult descrierea ta si mi se pare interesant modul in care ai facut-o. Sper sa te distrezi pe acest forum si astept multe posturi de ale tale.

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P   Sam Apr 24, 2010 7:47 am

=)) bun venit extraterstrule care nai pic de mila pt specia umana:)))))) ne-ah nai creat ipresia ca vrei sal distrugi Wink) eu sper doar sa nu distrugi inghetata:))atunci ar fi...RAZBOI

si mie imi plac cartile , cele gen julie garwoo sau harry potter, twilght cele cu vrajitoare fiinte magice:)) pana si stapanul inelelor si cele cu samurai cu musashi:D:D
Sus In jos
Zyspar

Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Terra

MesajSubiect: Am citit mult la viata mea.   Sam Apr 24, 2010 8:02 am

Ma pot "mandri" ca am citit toate volumele Harry Potter si deasemenea si Twilight.

In ceea ce priveste inghetata.. stai linistita ca dupa ea am venit pe pamant. Razz

Iau totul si distrug apoi planeta Razz

Asa ca daca mai vrei si tu inghetata va trebui sa ne luptam pentru ea.

Asa dar sa revenim la oile noastre... as dori sa imi faci si niste recomandari de carti pe care le-ai citit si ti-au placut in mod special.

Ms mult anticipat si ms de coment si tie si lui Smile.
Pupici.
Sus In jos
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P   Sam Apr 24, 2010 8:11 am

poi:)) fi sigura ca se va da o lupta astronomica pe inghetata:))

luni cred ca ajung pe la bliblioteca si o sa iti fac o lista cu cele mai interesante carti pe care le-am citit. Acum iti pot recomanda cu caldura una care cred eu e arhi cunoscuta " Stapanul inelelor" uita filmul este ceva jalnic. Eu amluat cartea de plictiseala dar m-a ajutat enorm sa scriu mai bine. Nu stiu care va fi parerea ta dar pe mn una ma impresionat.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P   

Sus In jos

Un extraterestru fara pic de mila pentru specia umana :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kirigami si felicitari 3D pop-up
» Un cadou pentru tine