E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Completari trasnite

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Completari trasnite   Dum Mar 28, 2010 11:31 am

Culoarea mea preferata este_______________.Azi m-am imbracat_______________ ,mi-am luat__________si_________________privind___________ce se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasa________________,dar eu ____________________si am inceput sa___________. Am intrat in_________________si am________________. ________________m-a privit surprinsa si m-a intrebat_________________.Eu i-am zis________________si ca vreau ________________.Apoi_______________________si ____________________.

Textul se va schimba dupa ce 10 useri vor completa spatiile. Puteti pune ce doriti, cuvinte cat mai raznite, formand un text fantastic. Iata cum completez eu:

Culoarea mea preferata este roz cu negruAzi m-am imbracat in toate culorile, mi-am luat aripile si am zburat cu pantofi in picioare peste amurgul de stele privindpeisajul cu picatele ce se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasa mama mi-a spus ca a venit Zana maseluta la mine, dar eu am dansat pana in camera si am inceput sa fredonez versuri. Am intrat in Camera Secretelor multicolore si am suflat praf magic peste tot. Zana maseluta m-a privit surprinsa si m-a intrebat daca stiu crea flori. Eu i-am zis ca pot si sa zbor pe nori si ca vreau sa ating o stea si sa alunce pe un curcubeu. Apoi totul a disparut , iar eu m-am trezit si m-am intrebat cum de am putut scrie atatea dulcegarii
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
Chocolate

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Completari trasnite   Sam Apr 03, 2010 4:25 pm

Culoarea mea preferata este pink.Azi m-am imbracatin costum de clown,mi-am luat nasul rosu si pantofii colorati,privind scena de circ ce se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasa am vomitat pentru ca facusem de prea multe ori roata ,dar eu am incercat sa mai exersez la numarul de circ si am inceput sa cant.Am intrat in baie si am cantat asa de frumos in cat am spart geamurile.Am inaintat spre cada de baie si am vazut acolo un locuitor al pandorei, cu pielea albastra si coada de 2 m,m-a privit surprinsa si m-a intrebat ce caut aici,Eu i-am zis ca e cada mea si ca vreau sa fac baie.Apoi extraterestra s-a enervat si mi-a dat un arc otravit direct in inima...si asa am murit
RIP
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Elyza

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : targu jiu

MesajSubiect: completari trasnite   Dum Apr 04, 2010 12:01 am

uloarea mea preferata este black and grey.Azi m-am imbracat in my emo clothes ,mi-am luat cutitul si drujba ,privind casa profei de mate ce se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasa eram plina de sange si mai aveam putin shi vomitam,dar eu eram prea fericita k diriga nu mai este si am inceput sa sarbatoresc with my friends and my best friends bianca si the alcohol. Am intrat in magazin si am scos cutitul, vanzatoarea m-a privit surprinsa si m-a intrebat where i got my mani-pedi done.Eu i-am zis k i killed my math teacher si ca vreau all the chocolate and alcohol in that store.Apoi femeia aia mi-a dat all the chocolate si then i killed her ...THE END!....not a very interesting story......nu gandesc prea bine noaptea Laughing
Sus In jos
xXLemonChoco

Data de inscriere : 05/04/2010
Localizare : Tg-Jiu

MesajSubiect: Re: Completari trasnite   Sam Apr 10, 2010 7:04 pm

Culoarea mea preferata este negru .Azi m-am imbracat in grim ripper ,mi-am luat sabia si ciocolata ( hey,fiecarui erou i se face si foame Razz ) privind campul de copii morti ce se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasa ,plina de sange si de rani mortale, mi-am descoperit parintii morti ,dar eu nu am plans si am inceput sa ma bucur, sperand sa nu ii intalnesc in iad . Am intrat in pivnita sa ii dau de mancare la monstrul meu cu 15 capete, de 30 de metri inaltime , ce mananca doar pitipoance ( deci nu va muri niciodata de foame ) si am auzit un rapait de gheare. vrajitoarea lamia ce evadase m-a privit surprinsa si m-a intrebat ce caut aici atat de devreme.Eu i-am zis ca nici ea nu ar trebui sa fie acolo si ca vreau liniste, deci sa nu ne omoram de pe acuma, ci sa lasam totul pe maine.Apoi ea mi-a aruncat o privire ucigasa si am inteles ca ea voia sa ma omoare.
Sus In jos
den.n

Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : printre Gayy.:o

MesajSubiect: Re: Completari trasnite   Vin Mai 14, 2010 9:00 pm

Culoarea mea preferata esteinnexistenta.Azi m-am imbracatcolorat ,mi-am luathaineleesitenisi in piciuareeprivinddezordineaace se intindea in fata ochilor mei. Cand m-am intors acasaam inceput sa plangg:-ss,dar eu eram fericitaa intr`un mod foarte ciudatsi am inceput saascult muzica la maxim. Am intrat inbucatariesi mi`am vazut cainele acolo. El m`a privit cu ochii lui dee nevinovatm-a privit surprins si m-a intrebatcu privireaa luii ce caut acasa.Eu i-am zisca nu`l intereseaza pe el`!!!si ca vreausa ma odihnesc.Apoiam trantit usaa bucatarieisim`am dus in camera mea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Completari trasnite   

Sus In jos

Completari trasnite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Jocuri :: Forum games-
Mergi direct la: