E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Well... hy, nice to meet you all

In jos 
AutorMesaj
Kyaku

Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 24
Localizare : Giurgiu

MesajSubiect: Well... hy, nice to meet you all   Dum Mar 28, 2010 10:30 pm

Ei bine.. nu m-am priceput niciodată la asta. Umm... îmi place să citesc, în special horror şi psihologic. Deşi nu pot spune că am o gamă largă de cărţi pe care le-am citit care să conţină aceste genuri. Imi place Rusia, şi tot ce ţine de literatura rusă, nu ştiu de ce dar am adorat de la prima vedere operele lui Dostoievski.
Imi place rockul, clasica, Eminem( singurul cântăreţ de rap pe care îl ascult), şi îmi mai plac unlele trupe româneşti precum : Travka, Pistol cu capse, Voltaj, Taxi, Doru Stănculescu.( gama nu e prea largă)
Ce-as mai putea spune despre mine...hmm. Ei bine, îmi place literatura, ador să scriu, şi să dezbat tot felul de subiecte, dar am o mititică problemă cu socializarea. Imi place de asemenea să pictez, şi să desenez în creion, încerc să evoluez şi în acest domeniu.
Detest: alcoolul, tigările, drogurile, chestiile ascuţite, vara( e prea cald), orele de matematică, fizică; certurle, sentimentul de incertitudine, depresiile, căţeii mari,reptilele în general, culoarea galben.
În ceea ce priveşte personalitatea mea... e puţin cam complicat şi ar fi cam mult de scris, and right now i'm very sleepy. ^_^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chocolate

Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 22
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Well... hy, nice to meet you all   Sam Apr 03, 2010 3:46 pm

nu ma pricep la caracterizari:))
likes: rock, filme de groaza,caini,hitler,the rest of my friends,special friends (delilah and sabi)popcorn,chocolate,curly hair and monkeys,horror books,aliens:X
dislikes: pink, pitzi bimboes,manele,pink,math, filme siropoase de dragoste, did i said pink?,twilight,my mum,conspiratii secrete care conduc lumea Razz
the enddddd(daca ati sti cat am stat sa ma gandesc la mesajul asta)
Sus In jos
Elyza

Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 22
Localizare : targu jiu

MesajSubiect: Hello people of the earth   Sam Apr 03, 2010 7:06 pm

hey...my name is Eliza and i'm from a lil place called Targu Jiu......un orash mic ,plictisitor...si plin de pitzi...ma rog..peste tot sunt pitzi dar aici sunt prea multe.......anyway..........i love:animes...my drear sweet friends...chocolate(prietenul meu cel mai bun Very Happy ).......dancing......singing......music......food Very Happy ....my parents(chiar daca ma enerveaza cateodata Smile )......MY Sister :XX( she is my idol Very Happy ).......movies(am vazut pana acum 500 de filme......nu glumesc:P)............reading(i read all kinds of books).........snow ball fights....
i Hate:
-bimbo girls
-school
-matematica
-physics
-chemistry
-fighting with friends
-shopping
-make-up
-fake people
-my math teacher Very Happy
-stupid peple......
.....i'm kinda wierd sometimes.....it's like i have a alter-ego....intr-o zi sunt sweet si nice...a doua zi sunt crazy si annoying.....................dupa cum se vede...imi place foarte mult engleza...engleza este ca romana pentru mine Very Happy ..in fiecare zi vorbesc in engleza cu my friends and my family.....De la 3 ani vorbesc engleza si primele mele cuvinte au fost "fuck you".....yeahh..very nice.... Very Happy well.....that's kinda it....the basic stuff of my "fabulous" life Very Happy Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Well... hy, nice to meet you all   

Sus In jos

Well... hy, nice to meet you all
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Bun-venit :: I am...-
Mergi direct la: