E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ce personaj de Craciun te reprezinta?

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Ce personaj de Craciun te reprezinta?   Sam Dec 18, 2010 5:24 pm

http://www.kudika.ro/quiz/15106

Mos Craciun

Mos Craciun este personajul care te reprezinta cel mai bine. Sarbatoarea Craciunului ocupa cel mai inalt loc in topul preferintelor tale si te implici cu emotie si interes in pregatirile traditionale. Magia sarbatorii te-a cuprins inca de la inceputul lunii si astepti cu nerabdare prima ninsoare care va vesti intr-adevar sosirea iernii. Iti place foarte mult sa pregatesti surprize, asadar cautarea cadourilor potrivite este o adevarata aventura pentru tine. Esti foarte atenta cu cei din jur si obisnuiesti sa le daruiesti apropiatilor un dar din suflet, pentru a le umple inima de bucurie. Tinuta de petrecere ti-o alegi din timp, cu mare atentie si din meniul mesei de Craciun nu trebuie sa lipseasca preparatele specifice. Atata timp cat esti incojurata de cei dragi nu conteaza foarte mult destinatia aleasa de sarbatori. De cele mai mute ori optezi pentru confortul de acasa, care-ti confera un sentiment placut de intimitate si relaxare.

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
BlueRose

Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 22
Localizare : Timişoara

MesajSubiect: Re: Ce personaj de Craciun te reprezinta?   Vin Dec 24, 2010 8:47 am

La fel:

Mos Craciun Mos Craciun este personajul care te reprezinta cel mai bine. Sarbatoarea Craciunului ocupa cel mai inalt loc in topul preferintelor tale si te implici cu emotie si interes in pregatirile traditionale. Magia sarbatorii te-a cuprins inca... (Pentru a afla raspunsul complet trebuie sa fii inregistrata pe Kudika.ro. Click aici pentru a intra in cont sau click aici pentru a te inregistra).
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Ce personaj de Craciun te reprezinta?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ornamente de Craciun
» URARI de Craciun si Anul Nou
» Idei pentru craciun: cusaturi, tricotaje, bricolaje, amenajari...
» Urari de Craciun si Anul Nou!
» Urari de Craciun si de An Nou

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Quizz-uri-
Mergi direct la: