E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Dr House.-Everybody lies

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Dr House.-Everybody lies   Sam Apr 03, 2010 5:39 pm

Nu cred ca veti mai gasi pe cineva atat de obsedat de medicina cum sunt eu. Cum vreau sa dau la Facultatea de Medicina, e clar ca ador si serialele de acest gen. Totusi, acest serial ma pasioneaza si datorita ironiei si umorului frecvent in fiecare episod si a ideilor destul de rebele ale personajului principal, Dr House. Imi place cum se comporta, pana si faptul ca e un nemernic fara scrupule sau ca e un bun psiholog si e cel mai bun la pus diagnostice.Totusi, comportamentul lui nu poate exista decat in filme, pt ca in relaitate ar fi fost demult dat afara, dar totusi il ador:x
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Dr House.-Everybody lies   Vin Apr 16, 2010 2:27 pm

bounce cine ar putea sa nu adore serialul. Este pur si simplu genial, si nu zic doar din punct de vedere medicinal ci e asa amuzant si personajeel asa de diferite incat iti este greu sa nu ii iubesti. Desi eu las " calari" mai mult pe Foreman , ma enerveaz ala culme cyclops
Now, if you don't mind, I have to go to look in her huhu." rolling on the floor" ador replica:)))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Dr House.-Everybody lies
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: I saw this.... :: Seriale-
Mergi direct la: