E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Seria Anita Blake

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Seria Anita Blake   Sam Apr 03, 2010 6:02 pm

Aceasta serie consta in vreo 21 de carti daca nu si ami multe, dar doar trei au fost traduse in romana,si spre rusinea mea doar pe acelea le-am citit, Este vb despre o tanara, care traieste intr-o perioada in care vampirii, varcolacii, zombii si retsul sunt acceptati de comunitate, iar ea se ocupa cu readucerea la viata a mortilor sub forma de zombii pt o perioada scurta de timp.In fine.....va avea parte de multe probleme.....e o carte si de actiune, dara re si un gram de romantism...deoarece Vampirul Suprem al orasului....Jean-Claude se indragosteste de ea si vrea sa o faca un fel de ajutor, oferindu-i viata vesnica doar ca ea nua ccepta....Intr-un fel e un joc de-a soarecele si pisica. Imi plk replicile ei ironice si pe parcursul cartilor esti tinut cu sufletul la gura.Superb
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro

Seria Anita Blake
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Biblioteca :: Fantasy-
Mergi direct la: