E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Anotimpul preferat

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Anotimpul preferat   Dum Apr 04, 2010 1:45 pm

http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Ce_spune_anotimpul_preferat_despre_tine-367.html

Este un test scurt, dar il puteti face din amuzament. Cand sunt plictisita imi plk sa fac act mai multe quizz-uri

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
Kyaku

Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 24
Localizare : Giurgiu

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   Dum Apr 04, 2010 4:56 pm

Intr-adevăr este scurt, dar plăcut într-un fel.
Eu am ales toamna:
Ai ales toamna ca anotimp preferat. Asta spune despre tine ca esti o persoana calma si plina de idei. De asemenea esti talentat/a si iti place sa te folosesti de imaginatia ta bogata pentru a crea. Cand vine vorba de promisiuni si planuri de viitor, esti o persoana extrem de serioas/a. Un pic cam sensibil/a, reusesti intotdeauna sa-ti dai seama ce e bine sau nu pentru tine
Ceea ce scrie, mă caracterizează, se potriveşte^^.Ceea ce mi se pare ciudat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chocolate

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   Dum Apr 04, 2010 6:53 pm

Ai ales ca anotimp preferat iarna. Asta spune despre tine ca esti o persoana foarte inteligenta si interesanta. Iti ia mult timp pana sa-ti faci prieteni noi, insa atunci cand te-ai apropiat de cineva demonstrezi ca poti fi un prieten de nadejde. Nu prea iti place sa iesi din casa. Adori sa stai linistit/a in camera ta si sa citesti o carte, sau sa-ti inviti prietenii la o cafea. Esti o persoana calma si iei lucrurile mult prea in serios.

se potriveste ce si ce e ff interesant
Sus In jos
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   Dum Apr 04, 2010 8:50 pm

Am uitat sa pun ce mi-a iesit mie:

Ai ales primavara ca anotimp preferat. Asta spune despre tine ca esti o persoana grijulie si foarte atenta cu cei din jurul tau. Esti foarte optimist/a si iti place sa-ti faci prieteni noi. Iti place sa le dai celor din jur din optimismul tau si ii ajuti de fiecare data cand ai ocazia. Esti intotdeauna deschis/a spre nou, iubesti natura si aerul curat si visezi mereu la un viitor minunat.

Adevarat...primavara ma face sa renasc sa zambesc si sa fiu mereu vesele. O ador Mad

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
Elyza

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : targu jiu

MesajSubiect: anotimpul preferat   Dum Apr 04, 2010 8:56 pm

Rezultatul tau:

Ai ales vara ca anotimp preferat. Asta spune despre tine ca niciodata nu ti-a placut sa stai in casa. Adori soarele si iubesti calatoriile. Atunci cand ai timp liber, iesi in oras cu prietenii si profiti de fiecare ocazie pentru a te distra. Urasti singuratatea, iar persoanele de sex opus te considera foarte atractiv/a.
haha.....kinda true....i don't like sitting in the house ...i like to have fun
Very Happy Very Happy
Sus In jos
xXLemonChoco

Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 23
Localizare : Tg-Jiu

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   Vin Apr 09, 2010 9:18 pm

Ai ales ca anotimp preferat iarna. Asta spune despre tine ca esti o persoana foarte inteligenta si interesanta. Iti ia mult timp pana sa-ti faci prieteni noi, insa atunci cand te-ai apropiat de cineva demonstrezi ca poti fi un prieten de nadejde. Nu prea iti place sa iesi din casa. Adori sa stai linistit/a in camera ta si sa citesti o carte, sau sa-ti inviti prietenii la o cafea. Esti o persoana calma si iei lucrurile mult prea in serios.

nice XD
ce-mi plac quizurile Smile)
Sus In jos
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   Sam Apr 10, 2010 2:18 am

Ai ales toamna ca anotimp preferat. Asta spune despre tine ca esti o persoana calma si plina de idei. De asemenea esti talentat/a si iti place sa te folosesti de imaginatia ta bogata pentru a crea. Cand vine vorba de promisiuni si planuri de viitor, esti o persoana extrem de serioas/a. Un pic cam sensibil/a, reusesti intotdeauna sa-ti dai seama ce e bine sau nu pentru tine.

Ador Toamna, mi se pare ca este cel mai frumos anotimp Embarassed bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Anotimpul preferat   

Sus In jos

Anotimpul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Quizz-uri-
Mergi direct la: