E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ce ou de Pasti esti?

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Ce ou de Pasti esti?   Dum Apr 04, 2010 2:09 pm

http://www.kudika.ro/quiz/8123

Oul incondeiat

Esti vesela si plina de viata in aproape orice situatie. Debordanta, optimista, pusa pe sotii, permanent glumeata si vesela. Cu o astfel de persoana sa tot stai! Iti place sa traiesti viata din plin, stiind ca doar o data se ivesc anumite momente. Nu iti place sa ii vezi pe ceilalt deprimati, asa ca incerci sa faci haz de necaz, pana cand reusesti sa ii binedispui si pe ei. Pentru tine, micile sicane sunt totdeauna un motiv in plus de gluma. Si asta pentru ca stii cum sa le incondeiezi, in asa fel incat persoana in cauza sa fiarba ca si oul inrosit.

E usor pentru tine dar greu pentru altii sa te supere, esti enervant de optmista! Asa e si bine, ca doar...esti ca oul incondeiat! Orice ti s-ar intampla, tot in picioare cazi!

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4

Ultima editare efectuata de catre Smile:) in Vin Mai 21, 2010 6:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
Elyza

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : targu jiu

MesajSubiect: ce ou de pasti esti?   Dum Apr 04, 2010 9:02 pm

Oul incondeiat

Esti vesela si plina de viata in aproape orice situatie. Debordanta, optimista, pusa pe sotii, permanent glumeata si vesela. Cu o astfel de persoana sa tot stai! Iti place sa traiesti viata din plin, stiind ca doar o data se ivesc anumite momente. Nu iti place sa ii vezi pe ceilalt deprimati, asa ca incerci sa faci haz de necaz, pana cand reusesti sa ii binedispui si pe ei. Pentru tine, micile sicane sunt totdeauna un motiv in plus de gluma. Si asta pentru ca stii cum sa le incondeiezi, in asa fel incat persoana in cauza sa fiarba ca si oul inrosit.

E usor pentru tine dar greu pentru altii sa te supere, esti enervant de optmista! Asa e si bine, ca doar...esti ca oul incondeiat! Orice ti s-ar intampla, tot in picioare cazi!
...wow...that's me!...always happy and annoying Very Happy Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
xXLemonChoco

Data de inscriere : 05/04/2010
Localizare : Tg-Jiu

MesajSubiect: Re: Ce ou de Pasti esti?   Vin Apr 09, 2010 9:46 pm

Oul cu funda Fiecare om este in felul sau unic, depinde insa in ce consta unicitatea! Ca si oul cu funda: unii mai mult altii mai putin, depinde insa de culoarea si marimea funditei! Esti o persoana speciala, care va incerca mereu sa se...

and bla bla... nu am cont si mi-e lene sa imi fac TT__TT
Sus In jos
den.n

Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : printre Gayy.:o

MesajSubiect: Re: Ce ou de Pasti esti?   Vin Mai 21, 2010 9:55 am

Oul incondeiat

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce ou de Pasti esti?   

Sus In jos

Ce ou de Pasti esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce cantec de-al lui Justin Bieber esti?
» Ce creatura mitologica esti?
» Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti
» Poze,tutoriale,link-uri-Decoratiuni de Pasti
» De ce se vopsesc oua de Pasti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Quizz-uri-
Mergi direct la: