E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Modul in care vrei sa mori

In jos 
AutorMesaj
Chezz

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea...du'h !

MesajSubiect: Modul in care vrei sa mori   Lun Apr 05, 2010 7:45 pm

Heya ! Uite aici un subiect sadic Twisted Evil . Ideea e ca oricine ar vrea sa moara intr-un mod mai ciudat ...sau nu.... Dar oricum sunt curioasa cum ati dori sa muriti... -devil laight-
Eu ash vrea sa mor .....defapt nu jtiu exact dar sper k o sa ma inspir ............

Chezz cherry
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chocolate

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : Targu Jiu

MesajSubiect: Re: Modul in care vrei sa mori   Mar Apr 06, 2010 11:26 am

fara durere...fara suferinta..pur si simplu in somn sau electrocutata(nu se simte nimic)...dar sper sa nu fac vreun delict grav sa ajung la scaunul electric in America. Moartea e o parte din viata...deci trebuie acceptata
Sus In jos
Elyza

Data de inscriere : 03/04/2010
Localizare : targu jiu

MesajSubiect: modul in care vrei sa mori   Vin Apr 09, 2010 4:11 pm

hmmmm........."moartea este un fenomen simplu in natura...numai oamenii il fac scarry" Laughing ........eu vreau sa mor happy in Willy Wonka's factory Laughing Laughing ..before i die i wish to eat all the chocolate on this planet Very Happy....that's how i want to die...wierd:D:D
Sus In jos
xXLemonChoco

Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 23
Localizare : Tg-Jiu

MesajSubiect: Re: Modul in care vrei sa mori   Vin Apr 09, 2010 8:02 pm

hmmm..... i think...
yeah XD
in chinuri *____*
strapunsa de zeci de sulite, tarata printr-o balta de sange plina de trandafiri alb, sa-mi intre tepii lor prin piele, torturata timp de 5 ani de demoni insetati de sange, inecata intr-o mare de sange, dar daca chiar vreti sa scapati de mine intr-un mod chinuitor... lasati-ma 24 de ore intr-o camera ROZ cu niste pitipoance care asculta manele -___-" then i'll die for sure -___-"
Sus In jos
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Re: Modul in care vrei sa mori   Dum Mai 02, 2010 3:26 pm

Sincer mi-ar placea sa mor de moarte buna. Totusi, daca ar fi sa aleg o moarte nenaturala....as vrea sa ma distrez un pic...asa ca aleg o crima. Adika...normal ca nu ar fi prea frumos ca cineva sa ma omoare, dar ar fi amuzant sa vad cum ceilalti cauta asasinul...Defapt mereu mi-au placut crimele. Ar fi amuzant sa le dau de lcuru politistilor, dar o alta problema ar fi ca la noi nu excista Hercule Poirot...detectivul creat de scriitoarea A. Christie...asa ca as ramane un caz nerezolvat=))) Plus ca nu imi mi-ar placea autopsia.
O alta metoda este sa dramatizam putin...Deobicei eu fac lucrurile tragice....si mi s-ar potrivi conv cu un medic: Mai aveti 2 luni de trait. Iar apoi as lupta...si cortina s-ar lasa in jos...primid o multime de aplauze. In fine...pana la urma nu putem alege cum sa murim. Dar stiu un lucru sigur: orice ar fi, nu ma voi sinucide

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
den.n

Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : printre Gayy.:o

MesajSubiect: Re: Modul in care vrei sa mori   Lun Mai 17, 2010 7:37 pm

"moartea e doar o alta poteca pe unde toti trebuie sa pasim`!" asta e deviza meaa... darr cu toate ca stiuu ca toti vom muri intr`un fel... as preferaa sa mor fara prea multa suferinta si durere.. Durerea e un lucru de care mie foarte frica sii incercc sa evit pe cat pot de mult,dar nu`mi iese mereeuu.:"> .Dar daca ar fii sa aleg un alt mod de a muri,(inafara de o moarte usoara) ar fii:-? hm. cam greu.. cred ca as preferaaa sa mor in bratele persoanei iubiteee
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Modul in care vrei sa mori   

Sus In jos

Modul in care vrei sa mori
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Discutii si dezbateri-
Mergi direct la: