E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Kiddy Grade

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Kiddy Grade   Lun Apr 05, 2010 8:49 pm

Despre kiddy grade

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Kiddy Grade   Sam Apr 10, 2010 2:26 am

Tih favoritul meu:X Un serial care nu te plictiseste deloc si nici nu exagereaza prin marimea sanilor la fete. Eu una ador grafica de acel gen si roboti si numele pe care lea ales sunt perfect:D bn asta o zic eu Razz Preferata mea este Eclair, si chiar m-am ofticat ca in Kiddy Girl-and nu au aparut decat la sfarsit nu a fost corect la inimioara mea:( DELOC
Unul din lucrurile care miau placut a fost echpa perfecta Eclair( tunet) Lumiere ( fulger) si in Kiddy Girl and a fost spatiu si timp:)) dar acolo leam intors de te enervai.

Asa! Tota lumea in picioare este timpul pt o lectie despre ceea ce mai important:D ........anime
Subiect: Kiddy Girl-and
Numele de manga:Kiddy Girl-and Pure

Deci chestia este ca nu va zic de la inceput tot. Povestea are loc la 25 de ani dupa ce Eclair si Lumiere din pacate sau inghetat o data cu timpul...inghetand o planeta ce exploda. Astfel GOTT a dinsparut si a facut loc pentru GTO condus de nimeni alta decand asistenta lui Eclipse si sii...hi il stiti pe tipu ala care o enerva pe Eclair cu perversitatea si fuma si avea o geanta mare:D sper. Ei vi fi cv mai mic, dar gagiku la sefa:>
Cateva dintre echipele ES pe care le stiai au plecat: Viola si Cesario si Dextera cu Sinistra( se intorc ei Smile))
Povestea urmareste 2 fete ce se antreneaza sa devina membri ES Ascoeur si Q-feuille, iar mai tarziu Di-air. 3fete ce sunt puse in situatia de a salva galaxia de G- Seciety condusa de Geacht'er si echipele lui cu puteri speciale.

Ade gata ca dupa nu mai aveti surprize.

Q-feuille

Ascoeur

Di-air
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Kiddy Grade
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: