E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Shaman King

In jos 
AutorMesaj
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 22
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Shaman King   Lun Apr 05, 2010 8:56 pm

Draguz anime-ul

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Shaman King   Mier Apr 21, 2010 4:02 pm

Si acum tin minte cum la 10 seara imi faceam patul ma uitam la shaman king Smile) si abia dupa dormeam:)) Si cantam melodia de inceput si la sc si peste tot ca o maniaca=))
O ador pe Ana si as vrea asa am cv mai mult din personalitatea ei, deoarece cred eu, are cv special in felul de a gandi si actiona, si un pic din a lu Yoh, doi oameni ce se potrivesc si totusi atat de diferiti:X:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Smile:)
Admin

Data de inscriere : 27/03/2010
Localizare : Oradea,Bihor

MesajSubiect: Re: Shaman King   Vin Apr 23, 2010 5:51 pm

Pot sa spun ca ador desenul acesta: x
Ana e preferata mea, datorita personalitatii complexe si mi se pare foarte draguza dragostea dintre ea si Yoh....Totusi...Nu vor mai fi continuari pt ca din cate am inteles inca nu s-a terminat...sau ultimul capitol ar trebui sa ne lase pe noi sa decidem cine e Regele Shaman.....Ar fi o idee...desi cred ac e absolut nedrept. Mai vreau faze amuzante din Regele Shaman si reactiile Anei. Chiar as astepta o continuare.

Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif?o=4
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mysmileismymake-up.forumz.ro
fake_fate

Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In Galaxy

MesajSubiect: Re: Shaman King   Sam Iun 19, 2010 5:51 pm

Nu cred ca va fi vro continuare, shi nush daca va fi nu cred ca se va lega atat de tare de seria asta. Ar fi ca in cazul lui Death Note !Smile) multi si eu inclusiv spun ca prima serie a fost super si a 2-a BOM a stricat totuL! si cred ca ar face acleasi lucru si aici.

Sus In jos
BlueRose

Data de inscriere : 14/08/2010
Localizare : Timişoara

MesajSubiect: Re: Shaman King   Dum Aug 22, 2010 11:45 pm

Shaman King a fost, este si va ramane unul dintre animele mele preferate. Pur si simplu iubesc povestea, iar personajele...n-am ce comenta. Deci Rio si Trei sunt ceva de speriat - iti creaza ras cronic Laughing ; Faust cred ca e cel mai ciudat tip care ar putea exista in orice anime; Ciocolove (scuze, nu stiu cum se scrie corect) are niste glume in program...de singurul lucru care le face amuzante e nesaratul lor; Len...nu pot spune ca imi place mai mult ca Rio/Trei, dar ramane al 3-lea; sincer, de Liserg nu mi-a placut si nici de Legiunea X (cu Jane in frunte); Morti...saracul, era "obiectul" cu care arunca Ana (la propriu); si chiar daca era tipul rau, mie tot mi-a placut Hao.

Oricum, preferatii mei tot Anna si Yoh raman si nu pt ca sunt personaje principale ! Ana e o adevarata leoaica, iar Yoh...nush, imi place felul lui de a fi. Fac o pereche...de nu te mai saturi Smile
Dar tot nu pot sa cred...Anna s-a apucat de gatit ! affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Shaman King   

Sus In jos

Shaman King
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: