E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Full Metal Alchemist Brotherhood

In jos 
AutorMesaj
Kyaku

Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 24
Localizare : Giurgiu

MesajSubiect: Full Metal Alchemist Brotherhood   Mar Apr 06, 2010 12:31 pm

Dacă aţi văzut prima serie din Full Metal Alchemist, a doua o veţi adora. Este un remake de la prima, povestea privita din alte unghiuri. Pentru început până pe la episodul 15 mi se pare, totul decurge la fel ca înainte, însă lucrurile se schimba radical. Apar personaje noi, creaturi monstruase de înfruntat. Personal consider ca aceasta serie este cu mult mai bună.
Există mai mult romance aici, sentimentele lui Winry şi Ed sunt mult mai clar prezentate. Povestea sapă şi mai mult în trecutul personajelor.
La început am detestat grafica, ce mi s-a părut cu mult inferioară. Dar pe parcurs, am început să o îndragesc.
În rest nu prea am ce vă povesti.. dacă aţi văzut început primei serii, va recomand să continuaţi să-l vedeţi şi pe acesta.
Credeţi-mă merită văzut. ^_^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Full Metal Alchemist Brotherhood
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: